POGLEDAJTE KAKO JE REBIĆ ZABIO PROTIV ROME: / Rossoneri osvojili vrlo vrijedne bodove i stigli na korak do mjesta koje vodi u Europu

Utakmica Milana i Rome igra se na terenu Rossonera, kultom San Siru

28.6.2020.
19:01

Nogometaši Milana s 20:0 su na svojem San Siru pobijedili Romu i osvojili vijedne bodove u borbi za mjesta koja donose kvalifikacije za Europsku ligu.

Milan je poveo u 76. minuti pogotkom hrvatskog reprezentativca Ante Rebića koji je iz drugog svojeg pokušaja u istoj akciji odbijenu loptu pospremio iz blizine u mrežu. Prvi udarac je uz pomoć vratnice obranio vratar Rome Antonio Rimante.

Njegov pogodak možete vidjeti OVDJE.

Rebić je najbolji strijelac Milana u domaćem prvenstvu s osam golova.

Igra i Kalinić

U 89. minuti je Milan povećao vodstvo na 2:0, a strijelac drugog gola bio je Hakan Çalhanoğlu.

Za Romu je od 70. minute igrao drugi hrvatski napadač Nikola Kalinić, koji je u igru ušao umjesto Edina Džeke.

Milan je nakon ove pobjede napredovao na sedmo mjesto ljestvice s 42 boda, a petoplasirana Roma ima šest bodova više.