CRVENA ZVEZDA – LIVERPOOL 2-0: / Senzacija u Beogradu - Liverpool na koljenima, Zvezda slavila na prepunoj Marakani!

Crvena zvezda je pogocima Milana Pavkova pobijedila Liverpool na Marakani

6.11.2018.
20:45
Pixsell

U 4. kolu skupine C Lige prvaka Crvena zvezda je u Beogradu protiv viceprvaka Europe priredila veliko iznenađenje. Prije dva tjedna Liverpool je na Anfieldu rutinski pobijedio Crvenu zvezdu sa 4-0, a večeras je Zvezda neočekivano slavila sa 2-0.

Zvezda je povela u 22. minuti. Nakon kornera najviši je bio Milan Pavkov, koji trese mrežu. Novi šok gostima ponovno je priredio Zvezdin centarfor Milan Pavkov, koji je u 29. minuti odličnim udarcem sa 23 metra pogodio za 2-0. U drugom poluvremenu Liverpool je opsjedao gol Zvezde, ali domaćini su se znalački branili i uspjeli doći do velike pobjede. Dejan Lovren zbog ozljede nije bio u sastavu Liverpoola.

U drugom susretu ove skupine večeras Napoli dočekuje Paris Saint Germain. Na ljestvici vodi Liverpool sa šest bodova, Napoli ima pet, a PSG i Crvena zvezda po četiri boda. Katastrofalna sezona Monaca, koji je predzadnji u francuskom u prvenstvu, nastavljena je i u Ligi prvaka porazom od Club Brugge sa 0-4 u skupini A.

Prije dva tjedna Club Brugge, kojeg vodi Ivan Leko, kod kuće je protiv Monaca odigrao 1-1, ali u Kneževini gosti iz Belgije su krenuli silovito i nakon 24. minute već su vodili 3-0 pogocima Hansa Vanakena (12, 17-pen) i Wesleyja (24). Konačnih 4-0 postavio je Ruud Vormer u 85. minuti.

Vratar Danijel Subašić zbog ozljede nije bio u sastavu Monaca, a stoper Matej Mitrović i vratar Karlo Letica ostali su na klupi za pričuve Bruggea. Favoriti ove skupine Atletico Madrid i Borussia Dortmund sastaju se večeras na Metropolitano stadionu. Na ljestvici vodi Borussija sa devet bodova, Atletico ima šest, Brugge je na četiri, a Monaco ima jedan bod.

UŽIVO: CRVENA ZVEZDA - LIVERPOOL 2-0

MONACO - CLUB BRUGGE 0-4

CRVENA ZVEZDA: Borjan – Stojković, Savić, Degenek, Rodić – Jovančić, Krstičić – Srnić, Ben, Marin – Pavkov

LIVERPOOL: Alisson - Robertson, Matip, Van Dijk, Alexander-Arnold - Lallana, Milner, Wijnaldum - Salah, Sturridge, Mane

FK Crvena zvezda - Liverpool Rezultati uživo

90+5'

- Kraj na Marakani!

90+3' - Još jedna dobra šansa za Liverpool, još jedna sjajna obrana Borjana - Salah je pucao silovito sa desetak metara, ali Zvezdin golman je danas nesavladiv!

90' - Igrat će se pet minuta sučevog dodatka na Marakani.

85' -Vormer u Monacu postiže pogodak i diže rezultat na 4-0 za Brugge!

79' - Velika gužva pred golom Zvezde - Salah je šutirao, lopta je došla do Borjana, ali nakon nesporazuma sa Rodićem, Liverpool je umalo došao do prvog pogotka.

72' - Dobra prilika za Liverpool nakon kornera! Lopta se odbija do Salaha, ali njegov poluvolej udara stativu!

71' - Prva prava prilika Liverpoola u drugom poluvremenu - Mohamed Salah šutira sa velike udaljenosti, ali Borjan brani i Liverpool ima korner.

56' - Zatresla se greda Borjanovog gola! Robertson je uputio jedan centaršut sa lijeve strane, lopta se odbila od obrambenog igrača i zatresla vratnicu!

49' - Opasno je pred golom Crvene zvezde - Firmino je probio lijevu stranu i ubacio, ali Degenek je na mjestu i uklanja opasnost!

46' - Počinje drugo poluvrijeme u Beogradu.

45+2 - Kraj poluvremena na Marakani, Zvezda zasluženo vodi.

29' - GOOOOOL! Pavkov postiže i drugi pogodak, nakon fenomenalnog udarca sa više od 20 metara!

22' - GOOOOOL! Marakana je eksplodirala! Marko Marin izvodi korner nakon kojega je Pavkov najviši u skoku i Zvezda ima 1-0 protiv velikog Liverpoola!

18' - Na drugoj utakmici je već 0-2, Monaco kod kuće gubi od Bruggea. Oba pogotka za Belgijance postigao je Vanaken.

9' - Zaprijetila je i Zvezda - Marko Marin šutira sa lijeve strane, ali lopta ide ravno u Alissona.

8' - Prvi pokušaj Liverpoola - Sturridge je poslao povratnu loptu s lijevog krila, ali Milner je loše zahvatio loptu i njegov udarac ide iznad gola.

5' - Zbog grubog starta na Arnoldu, žuti karton je zaradio Marko Marin.

1' - Počela je utakmica u Beogradu!