UŽAS ZA MAMIĆE: / Dinamov dragulj slomio ključnu kost

Dinamo u 23. kolu prvenstva je dočekao Split, a nakon samo pola sata igre na praznom Maksimiru Zagrepčani su riješili utakmicu. Dinamo je slavio s 2:0.

28.2.2015.
15:43

Dinamo već četiri i pol godine ne zna za poraz u domaćem prvenstvu na Maksimiru, a takav niz nastavio se i ovog vikenda kada je Split gostovao u Zagrebu.

Jedini problem su dinamovci imali jer se ozlijedio mladi napadač Endri Cekici. Albanac je nastradao u duelu s Radotićem nakon kojeg je sudac dosudio jedanesterac za Dinamo. Mladom nogometašu je izgleda puknula ključna kost.

Henriquezov udarac je bio prejak za Zagorca, iako je golman Splita pogodio stranu, no Čileanac je doveo Dinamo u vodstvo u 17. minuti.

Nakon isto toliko minuta novi gol, Fernandez je sam izašao na golmana Splita i lobom povisio rezultat na 2:0. Do kraja utakmice rezultat se nije promijenio.