INFARKTNA ZAVRŠNICA U BEOGRADU: / Zvezda se u zadnjoj minuti spasila protiv Milana, Mandžukić izviždan na Marakani

Ante Rebić i Mario Mandžukić igrali su od prve minute za Rossonere

18.2.2021.
20:48

Sjajnu utakmicu odigrali su u Beogradu Crvena zvezda i Milan u drugom krugu Europske lige. Završilo je 2:2, a gol za izjednačenje u posljednjim je trenucima utakmice za Zvezdu zabio Milan Pavkov.

Ante Rebić i Mario Mandžukić igrali su od prve minute za Milan, a napustili su igru u drugom dijelu. Rebića je na poluvremenu zamijenio Leao, dok je Mandžukić izašao u 82. minuti, a ispraćen je zvižducima s tribina Marakane.

Luda utakmica

Milan je poveo u 42. minuti, i to potpuno zasluženo, nakon što su im opravdano poništena dva gola. Castillejo je ubacio s desne strane, a tragičar Pankov loptu je gurnuo u svoju mrežu.

Zvezda se u 52. minuti vraća u igru. Kanga je zabio iz penala nakon što je kapetan Milana Romagnoli igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Uslijedio je penal za Milan kojeg je u 61. minuti skrivio opet Pankov.

No iskupio se branič Zvezde za sve na samom kraju kad je zabio za remi. Inače, Zvezda je igrala s igračem manje od 77. minute kad je Rodić dobio crveni karton. Sve golove i tijek utakmice pogledajte u nastavku teksta.

Crvena zvezda - Milan 2:2

Crvena zvezda: Borjan, Pankov, Milunović, Degenek, Petrović, Kanga, Rodić, Gobeljić, Ivanić, Ben, Falcinelli

Milan: Donnarumma, Tomori, Romagnoli, Kalulu, Hernandez, Bennacer, Meite, Krunić, Castillejo, Rebić, Mandžukić

90+' Zabija Pankov za poravnanje rezultata. Tragičar postaje junak u ovoj utakmici! Kakva završnica u Beogradu! Pogledajte gol OVDJE.

82' Izlazi Mario Mandžukić iz igre, ulazi Calhanoglu. Čuju se zvižduci dok hrvatski napadač napušta teren u Beogradu.

77' Crveni karton za Rodića. Zvezda ostaje s igračem manje.

71' Žuti karton za Mandžukića zbog udaranja laktom.

61' Hernandez je zabio iz penala i Milan opet vodi. Pankov je opet tragičar jer je skrivio ovaj penal. Gol pogledajte OVDJE.

52' Zvezda izjednačuje. Kanga je zabio iz penala nakon što je kapetan Milana Romagnoli igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Pogledajte gol OVDJE.

47' Dobro je otvorila Zvezda, Ben je pokušao s desne strane nakon prodora, ali odbio je Donnarumma u korner.

46' Počelo je drugo poluvrijeme. Rebić je izašao iz igre, a ušao je Leao.

Gotovo je prvo poluvrijeme.

42' Lopta je u mreži. Milan vodi 1:0. Nesretno je Zvezda primila gol, Pankov je loptu gurnuo u vlastitu mrežu. Pogledajte taj pogodak OVDJE.

22' Rebić u čistoj šansi, Krunić ga je proigrao, ali lijevom nogom pucao je preko gola hrvatski reprezentativac.

12' Još jedan poništen gol Milanu. Ovaj put je mrežu tresao Theo Hernandez, ali pomoću VAR-a je dosuđeno igranje rukom.

9' Rebić opet opasan, prošao je i pucao, ali odbio je vratar Zvezde ovo u korner.

7' Rebić je asistirao za Castilleja koji zabija, ali vratio je sudac tu akciju zbog minimalnog zaleđa. Milan je dobro ušao u utakmicu.

1' Počela je utakmica.

18:00 - Prva utakmica drugog kruga Europske lige između Milana i Crvene zvezde igra se u Beogradu, a u prvoj postavi Milana nastupit će hrvatski duo Ante Rebić i Mario Mandžukić.

Bit će ovo posebna utakmica za Marija Mandžukića jer će mu to biti prvi put da nastupa u prvom sastavu Milana otkad je stigao na San Siro. Igrat će večeras u vrhu napada umjesto Zlatana Ibrahimovića koji je na zasluženom odmoru.

Društvo će mu u napadu praviti Ante Rebić te Samu Castillejo. Milan je u ovoj utakmici veliki favorit, a taj će status morati i potvrditi na Marakani.

Utakmicu Europske lige između Crvene zvezde i Milana pratite uživo od 18:55 u tekstualnom prijenosu na portalu Net.hr