UVJERLJIVA POBJEDA BORUSSIJE DORTMUND: / Zabili su četiri gola Werderu; Preskočili su i Leverkusen na tablici

Borussija je ovom pobjedom preskočila Bayer Leverkusen i sada je peta s 49 bodova

18.4.2021.
17:55
Moritz Mller/Profimedia

U susretu 29. kola njemačkog nogometnog prvenstva Borussia Dortmund je pobijedila Werder sa 4-1.

Gosti su poveli u 14. minuti golom Milota Rashice, no domaćin je u nastavku susreta okrenuo rezultat sa četiri gola. Strijelci su bili Giovanni Reyna (29), Erling Haaland (34-11m, 38) i Mats Hummels (87).

Borussija je ovom pobjedom preskočila Bayer Leverkusen i sada je peta s 49 bodova, četiri manje od Eintrachta na četvrtoj poziciji. U vodstvu je Bayern (68) ispred RB Leipziga (61) i Wolfsburga (54). Werder je ostao na 13. mjestu sa 30 bodova.