Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
OVAJ PUT NADAMO SE, BEZ REPOVA /

Dinamu u četvrtak sudi čovjek koji ga je prije nekoliko godina skoro zakinuo za igranje u Ligi prvaka

Plavi ga ne pamte po dobrom

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Dinamo u četvrtak igra svoju prvu utakmicu u Konferencijskoj ligi, a u goste mu stiže Astana. Hrvatski prvak ovog je ljeta već igrao protiv kazahstanske momčadi i s uvjerljivih 6-0 iz dvije utakmice prošao dalje.

Poznato je i tko će suditi tu utakmicu, a riječ je o poljskom djelitelju pravde, Pawelu Raczkowskom. Poljak je već sudio Dinamu, na ljeto 2019. godine kada su Plavi u prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka na Maksimiru dočekali Ferencvaros i odigrali 1-1.

Upravo je pogodak mađarske momčadi vukao za sobom puno repova, obzirom da je poljski arbitar priznao pogodak koji je u najmanju ruku bio diskutabilan, što se prelaska punog obujma lopte preko gol-crte tiče. Srećom, Plavi su u Budimpešti slavili s ogromnih 4-0 i Raczkowski se nakon toga više nije spominjao.

Dvoboj Dinama i Astane počinje u 21 sat.

BKFC 50 iz Denvera ekskluzivno gledajte 23. rujna na streaming platformi Voyo

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike