UEFA DONIJELA JOŠ JEDNU KAZNU / Crna Gora može plakati zbog ovakvog raspleta

Europski nogometni savez (UEFA) u srijedu je kvalifikacijsku utakmicu za odlazak na EURO između Crne Gore i Rusije registrirao je rezultatom 3-0 u korist Rusije zbog izgreda crnogorskih navijača.

8.4.2015.
21:15

Utakmica Crna Gora - Rusija prekinuta je u 67. minuti nakon što je napadač Rusije Dmitrij Kombarov pogođen upaljačem bačenim s tribine, a prethodno je već u prvoj minuti vratar Igor Akinfejev pogođen bakljom u glavu zbog čega je susret prekinut na pola sata.

Usto, Crna Gora će sljedeće dvije domaće utakmice morati igrati bez prisustva gledatelja.

Nakon ove odluke UEFA-e, na vrhu ljestvice skupine G je Austrija sa 13 bodova, slijedi Švedska s devet, Rusija je treća s osam, a Crna Gora četvrta s pet bodova. Iza nje su još Lihtenštajn s četiri i Moldavija s jednim bodom.