URNEBESNA SCENA: / Otvorio limenku piva usred utakmice, potegnuo gutljaj pa zabio gol

Nesvakidašnjoj su sceni svjedočili gledatelji koji su došli na odlučujuću utakmicu za plasman u Europsku ligu između bugarskih prvoligaša Levskog i Vereje.

7.6.2017.
12:35
Screenshot

Domaći su navijači tijekom prvog poluvremena bacili na travnjak punu limenku piva. Srećom, luđački čin je prošao bez loših posljedica, ali branič Vereje Ivan Bandalovski je iskoristio situaciju za vlastiti igrokaz.

Uzeo je, naime, limenku, otvorio je i otpio gutljaj piva. Da priča bude smješnija, upravo je pivopija u trećoj minuti sudačke nadoknade zabio gol za izjednačenje (1-1) i produžetke, ali na koncu je bolji u izvođenju jedanaesteraca ipak bio Levski.