UEFA PODSJETILA NA JEDNU OD NAJVEĆIH MAJSTORIJA U LIGI PRVAKA: / Pogledajte što je legenda napravila prije 19 godina

Po tom potezu ostao je zauvijek upisan u povijest nogometne igre

20.4.2019.
11:35
Screenshot

Na današnji dan prije 19 godina publika na Old Traffordu svjedočila je jednom od najljepših poteza u povijesti Lige prvaka. Četvrtog travnja 2000. godine Manchester United i Real Madrid susreli su se u četvrtini finala. Spektakl na Santiago Bernabeu je završio remijem. Međutim, četrnaest dana kasnije na prepunom Old Traffordu susret je započeo hladnim tušem za domaće navijače, nakon što je Roy Keane zabio autogol.

Asistencija Raulu

Odmah nakon poluvremena vodstvo Reala povećao je Raul, na asistenciju Stevea McManamana. Španjolski napadač zabio je i petnaestak minuta kasnije na genijalnu asistenciju Redonda.

Do kraj utakmice Crveni vragovi zabili su dva pogotka, ali nisu uspjeli preokrenuti stvari u svoju korist. David Beckham dao je gol nakon sjajne solo akcije, a u završnici je Paul Scholes iz kaznenog udarca postavio konačni 2:3.