KAKVA GOLIJADA / U prvom dvoboju dva kultna HNL-ovca na Dalekom Istoku palo čak osam golova: Bivši kapetan Dinama asistirao

Ademi je igrao do 78. minute za Beijing, dok je Škorić za goste odradio cijelu utakmicu.

23.5.2023.
16:37

Dvoboj devetog kola kineskog prvenstva donio je sudar dva bivša HNL kapetana - Dinamovog Arijana Ademija i Osijekovog Mile Škorića.

NULTA STOPA TOLERANCIJE /

Susjedi se oglasili o vrućoj temi: 'Jedina smo zrela država koja sagledava problem i pokušava ga riješiti'

Ademijev Beijing Guoan kao domaćin je sa čak 6-2 pobijedio Škorićev Cangzhou.

Bivši kapetan Dinama upisao je i asistenciju, u 40. minuti za 3-2 kada je zabio Kang Sang-Woo.

Za domaćine su još zabili Wang (2), Zhang, Gao i Yang Liyu, dok su za goste strijelci bili Taty Maritu i Zhukov.

Gouan je šesti s 14 bodova, dok je Cangzhou 13. sa sedam bodova.

U nedjelju 28. svibnja od 20 sati ekskluzivno na PLAY Premiumu gledajte najveći FNC-ov event do sada koji će se održati Areni Zagreb! Ivan Erslan, Satoshi Ishii, Filip 'Nitro' Pejić, Ivica 'The Terror' Trušček i Marko 'Skull Crusher' Bojković samo su dio onoga što Vas očekuje!