katastrofalan početak / Tudor izgubio u derbiju od Bešiktaša i kompromitirao velikanove izglede za naslov

Tudoru je ovo bila druga utakmica na klupi Galatasaraya i još uvijek čeka prvu pobjedu

27.2.2017.
21:11
Bernd Thissen/DPA/PIXSELL

U velikom derbiju 22. kola turskog nogometnog prvenstva vodeći Besiktas je kao gost svladao Galatasaray, kojega vodi hrvatski trener Igor Tudor, sa 1-0 (0-0).

Strijelac jedinog gola za aktualnog prvaka bio je Talisca na samom početku drugog poluvremena, u 47. minuti.

Besiktas sada ima 50 bodova, četiri više od drugog Istanbul Basaksehira, a čak 10 više od trećeg Galatasaraya.

Tudoru je ovo bila druga utakmica na klupi Galatasaraya i još uvijek čeka prvu pobjedu, nakon remija protiv Rizespora u prošlom kolu.