NAŠI VANI / Tri hrvatska trenera remizirala u ligama petica: Majer asistent, vodeća momčad Bundeslige do pobjede u 95.

Milan Badelj je bio kapetan Genoe do 87. minute kad je zamijenjen, a kod gostiju je Nikola Vlašić igrao do 61. minute.

13.1.2024.
18:21

Lovro Majer bio je asistent u remiju Wolfsburga, koji s klupe vodi Niko Kovač, kod Mainza 1-1 u 17. kolu Bundeslige.

LIJEČNICI ODMAH ULETJELI /

Pogledajte nemile scene s utakmice Dinama: Branič Plavih glavom nakon duela probio zaštitnu ogradu

Dogodilo se to u 12. minuti kada je Cerny zabio za 1-0, no goste je poraza spasio Widmer u 62. minuti.

Josip Stanišić igrao je do cijelu utakmicu za Bayer koji je golom Palaciosa u 95. minuti slavio kod Augsburga. Za domaćine je od 80. minute igrao Dion Drena Beljo.

Josip Juranović igrao je do 89. minute u utakmici u kojoj je Union Berlin kojeg s klupe vodi Nenad Bjelica odigroa 1-1 kod Freiburga.

U 20. kolu Serie A Ivan Jurić i njegov Torino odigrali su 0-0 kod Genoe. Milan Badelj je bio kapetan Genoe do 87. minute kad je zamijenjen, a kod gostiju je Nikola Vlašić igrao do 61. minute.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.