PROMJENJIV UČINAK / Tri Hrvata zaigrala u MLS-u: Jedan slavio, drugi remizirao, treći izgubio

Hrvatski nogometaši koji nastupaju u sjevernoameričkom Major League Socceru (MLS) imali su promjenjiv učinak. Damir Kreilach je slavio, Stipe Biuk je remizirao, dok je Kristijan Kahlina upisao poraz

16.7.2023.
9:40
Profimedia.hr

Real Salt Lake, u čijim redovima igra Damir Kreilach, je pobijedio New York Red Bulls sa 3-1.

ZANIMLJIV POGLED /

Novo pojačanje Hajduka: 'Kada dođeš na Maksimir i Dinamo to radi 45 minuta, onda znaš da te se boje'

Za pobjednički sastav je dva gola zabio Diego Luna (2, 53), a jednog Jefferson Savarino (81), dok je za NY strijelac bio Frankie Amaya (80).

Kreilach je za Real Salt Lake igrao od 75. minute.

Stipe Biuk i njegov Los Angeles su remizirali 1-1 na gostovanju kod Minnesote.

Carlos Vela je u 21. minuti doveo LA u vodstvo, a izjednačio je Emanuel Reynoso svega tri minute kasnije. Biuk je za goste igrao do 88. minute.

Charlotte, na čijim vratima brani Kahlina, je na gostovanju kod Montreala ostao bez bodova, domaćin je slavio sa 2-0.

Susret su riješili Kwadwo Opoku i Nnamdi Offor postigavši golove u 29. i 31. minuti. Poraz gostiju je mogao biti i uvjerljiviji, no Kahlina je imao nekoliko sjajnih obrana.

Los Angeles se nalazi na drugom mjestu Zapadne konferencije sa 37 bodova, koliko ima i Real Salt Lake na trećem mjestu. U vodstvu je St. Louis City sa četiri boda više.

Charlotte drži 12. mjesto na Istoku sa 26 bodova, dok je u vodstvu Cincinnati sa 51 bodom.

Novi MMA spektakl, FNC Armagedon, očekuje nas u subotu, 22. srpnja, a prijenos uživo moći ćete pratiti putem PLAY Premium platforme.