TRENUTAK KAD JE MARAKANA ERUPTIRALA: / Pavkov zabio golčinu i šokirao Kloppa; pogledajte reakciju genijalnog Nijemca

Pavkov dva puta zabio Liverpoolu

6.11.2018.
19:44
Screenshot

Beogradska Crvena Zvezda je u utorak navečer na Marakani, u sklopu 4. kola natjecanja po skupinama Lige prvaka, protiv velikog Liverpoola povela 2-0 u 29. minuti fantastičnim pogotkom 24-godišnjeg napadača Milana Pavkova, igrača koji je sedam minuta ranije zabio i vodeći pogodak Beograđana na susretu.

UŽIVO, CRVENA ZVEZDA – LIVERPOOL 2-0: Senzacija u Beogradu – Liverpool na koljenima, Marakana eksplodirala po drugi put!

Igrači Liverpoola, koji u Beogradu nastupaju u ljubičastim dresovima, izgubili su loptu na centru. Ona je došla do Pavkova koji je izdržao sve nalete igrača Redsa, iskoristio loše postavljenu obranu i pored dvojice stopera Liverpoola, koji su ostali na 16 metara od gola i tako omogućili veliki prostor između Pavkova i sebe, a sam time Pavkovu ponudili priliku za udarcem, što je on i iskoristio na najbolji mogući način, zabivši eurogol s nekih 24 metra i tako ostavivši trenera gostujućeg sastava Jurgena Kloppa u čudu...