TRENER MILANA OTKRIO ZAŠTO JE IZVADIO REBIĆA NA POLUVREMENU: / 'Htio sam njemu dati minutažu, nije bilo potrebe riskirati'

Vatreni je asistirao Ibrahimoviću već u četvrtoj minuti

30.7.2020.
8:16

Nogometaši Milana slavili s 4-1 (1-0) na gostovanju kod Sampdorije, čime je milanska momčad osigurala nedostižna četiri boda prednosti pred Napolijem u borbi za plasman u kvalifikacije Europske lige.

[VIDEO] REBIĆ SE UMALO POTUKAO S RAMIREZOM: /

Kamere uhvatile žestoki sukob na terenu; No, pravi je kaos nastao na poluvremenu

Milan je poveo već u 4. minuti kad je hrvatski reprezentativac AnteRebić prošao po lijevoj strani, ubacio na vrh peterca, gdje je bio ZlatanIbrahimović i glavom poslao loptu u mrežu. Milanezi su pobjedu potvrdili s dva gola u razmaku od četiri minute. U 54. minuti je Ibrahimović asistirao za Calhanoglua, a četiri minute poslije su zamijenili uloge kod trećeg pogotka.

Sampdoria je u 78. minuti propustila kazneni udarac, ali u 87. minuti je Askildsen pogodio dalekometnim projektilom za 1-3. Konačnih 1-4 u drugoj minuti sučevog dodatka postavio je Leao, koji je na poluvremenu zamijenio Antu Rebića.

AC Milan's Swedish forward Zlatan Ibrahimovic (C) argues with AC Milan's Italian coach Stefano Pioli (R) during the Italian Serie A football match AC Milan vs Bologna played behind closed doors on July 15, 2020 at the San Siro Stadium in Milan, as the country eases its lockdown aimed at curbing the spread of the COVID-19 infection, caused by the novel coronavirus.,Image: 544666353, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Strahovao od drugog žutog

Nakon utakmice trener Milana StefanoPioli otkrio je zašto je tako rano izvadio Rebića iz igre.

“Zamijenio sam ga zbog njegovih sukoba s Ramirezom i zato što će propustiti iduću utakmicu. Želio sam Leaou dati minutažu. Nije bilo potrebe riskirati da Rebić dobije drugi žuti karton”, kazao je Pioli.

“Mi smo momčad. Imamo samopouzdanje koje nam pomaže protiv snažnijih momčadi. Ibrahimović nam je ključan i njegovo stanje se popravalja. Rekao mi je da je sretan i dobro”, dodao je Pioli.