PITAMO VAS / Navijači Hajduka složni su tko je krivac za debakl, no što vi mislite: Treba li Leko dobiti otkaz?

22.10.2023.
20:46
Marko Prpic/Pixsell

U derbi utakmici, ujedno i posljednjoj 12. kola HNL-a, nogometaši Osijeka osvojili su sva tri boda na Poljudu gdje su pobijedili Hajduk 2-0 (0-0).

NAVIJAČI PRONAŠLI KRIVCA /

'0 udaraca u okvir...11 utakmica, 13 golova! Leko hvala i doviđenja'; 'Dambrauskas je Guardiola za Leku'

Osječani su oba pogotka postigli u nastavku ogleda, a povratnik na trenersko mjesto tog prvoligaša Zoran Zekić tako je u prvenstvenoj premijeri ostvario veliki rezultat. Petar Brlek je bio strijelac u 46. minuti, dok je Nail Omerović u 74., uz pomoć domaćeg vratara Lučića, postavio konačnih 2-0.

Hajduk je ostao na drugom mjestu s dva boda manje od vodeće Rijeke. Osijek je također ostao na svojoj poziciji, na petom mjestu. Ima bod manje od Dinama i Gorice te tri manje od Splićana.

Nakon utakmice Poljudom se orilo 'Leko odlazi', a ni navijači na društvenim mrežama ga ne štede.

Mi vas stoga pitamo, treba li Leko otići iz Hajduka?

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.