TREBA LI IZGURATI SRNU? / Vrsaljko potvrdio sjajnu formu novom asistencijom

Nogometaši Sassuola u 15. su kolu talijanskog prvenstva kao gosti svladali Sampdoriju s 3:1, nanijevši joj tako treći uzastopni ligaški poraz.

6.12.2015.
20:00

Gosti su poveli u osmoj minuti pogotkom Francesca Acerbija. Na 2:0 je u 27. minuti povećao Sergio Floccari, a asistent za taj gol bio je hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko. Potvrdio je tako 23-godišnji desni bek još jednom da je u sjajnoj formi zbog koje mnogi stručnjaci smatraju da bi trebao istisnuti kapetana Darija Srnu iz prve postave Vatrenih.

Lorenzo Pellegrini je u 39. minuti bio strijelac trećeg gola za Sassuolo, a Sampdoria je poraz ublažila u posljednjoj minuti utakmice pogotkom Ervina Zukanovića.

Sassuolo je nakon 15 kola na visokom šestom mjestu sa samo bodom manje od branitelja naslova Juventusa. Sampdoria je četrnaesta sa 16 osvojenih bodova, a ovo joj je bio četvrti uzastopni poraz.