Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
TRANSFER KOJI SE ČEKAO DANIMA: /

Bilić doveo pravog kapitalca - 'Ne dolazi nam samo on, s njim dolazi i njegov ogroman utjecaj'

Riječ je o vrlo iskusnom premijerligaškom braniču i bit će, nedvojbeno, veliko pojačanje za Bilićev klub

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Bivši izbornik Hrvatske, danas aktualni menadžer West Bromwich Albiona, Slaven Bilić, doveo je veliko pojačanje u svoj klub. Na kultni Hawthorns stigao je prekaljeni srpski branič Branislav Ivanović i to na godinu dana.

Ivanović je protekle tri i pol godine igrao za Zenit iz Sankt Petersburga, ali prije toga je čak devet sezona nastupao za Chelsea s kojim je uzeo tri prvenstva i jednu Ligu prvaka. Dakle, riječ je o vrlo iskusnom premijerligaškom braniču i bit će, nedvojbeno, veliko pojačanje za Bilićev klub koji je odmah na početku sezone u prvoj utakmici doživio težak poraz od Leicestera.

'Bio nam je glavna želja'

"Premierliga je najbolja liga na svijetu. Moram se dokazivati i spreman sam na izazov. Sretan sam što ću ponovno igrati u Premierligi i nadam se da ću biti uspješan. Imam puno ambicija i želim dokazati puno stvari. Dat ću sve od sebe za momčad", izjavio je Ivanović po dolasku u klub.

Samo riječi hvale imao je i Slaven Bilić, a otkrio je kako će im Ivanović donijeti puno više od same igre.

"On je ostvario sve u svojoj karijeri, koja je fantastična. Oduševljeni smo jer donosi kvalitetu i iskustvo na terenu i izvan njega. Ne dolazi samo on nego i njegov utjecaj koji će imati na sve braniče. Zato nam je bio jedna od glavnih želja u prijelaznom roku", priznao je Bilić.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike