Prekinuli seriju poraza

1.9.2023.
22:53
Igor Kralj/PIXSELL

Uvjerljivu su pobjedu upisali nogometaši Trabzonspora u dvoboju četvrtog kola turske Super Lig, svladali su Kasimpasu u gostima 5-1.

NIJE DOBRO KRENULO /

Bjelica upisao drugi poraz na otvaranju sezone: Teklića izvadio nakon prvog dijela

Trabzonsporu, sastavu kojeg vodi hrvatski stručnjak Nenad Bjelica, to je bila druga pobjeda u sezoni, a uz to imaju i dva poraza.

U prvom poluvremenu Trabzonspor je postigao tri pogotka, a u nadoknadi prvog dijela strijelac je za goste, za tadašnjih 3-0, bio hrvatski nogometaš Filip Benković. Premijerni mu je to bio pogodak u dresu turskog kluba gdje je došao ovog ljeta.

Benković je odigrao cijelu utakmicu, dok je Bjelica u 63. minuti u igru uveo još jednog Hrvata, Tonia Teklića, koji je također ovog ljeta u Tursku stigao iz Varaždina.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.