TOTTENHAM POBIJEDIO ASTON VILLU: / Ako je suditi po ovoj utakmici, Lovre Kalinić je u jako lošoj situaciji

Finalisti Lige prvaka ostvorili novu sezonu u Premiershipu pobjedom

10.8.2019.
20:54
Profimedia, Shutterstock Editorial

Nogometaši Aston Ville, koji su se vratili u Premier ligu nakon tri godine, u subotu su gostima kod Tottenhama izgubili sa 1-3, iako su poveli u 9. minuti golom Johna McGinna.

Tottenham - Aston Villa

Kalinić ni na klupi

No, u drugom poluvremenu Spursi su preokrenuli rezultat. U 73. minuti na 1-1 je poravnao veznjak Tanguy NDombèlé, najskuplje pojačanje u povijesti kluba, koji je ovog ljeta stigao iz Lyona za 65 milijuna eura. Pobjedu domaćinima donio je Harry Kane pogocima u 86. i 90. minuti.

Hrvatski vratar Lovre Kalinić, koji je u zimskom prijelaznom roku prošle sezone stigao u Aston Villu, nije bio u sastavu Ville. Za Aston Villu je branio ovoljetno pojačanje Tom Heaton, dok je pričuvni golman bio Jed Steer.