TOTALNI NOGOMET MARCELA BROZOVIĆA: / Vatreni odigrao nevjerojatnu utakmicu; Past ćete u nesvijest kad vidite ovo

Brozović je na utakmici najviše pretrčao od svih, čak 12,71 km

24.10.2019.
6:45

Hrvatski nogometni reprezentativac Marcelo Brozović u srijedu je navečer u 3. kolu Lige prvaka bio jedan od najzaslužnijih što je Inter pobijedio Borussiju Dortmund na San Siru 2:0. Odigrao je maestralno.

SREBRNI VATRENI ČELIČNIH PLUĆA: /

'Svećenik Brozović usred terena propovijedao je nogomet'

Asistirao Candrevi

U 89. minuti, prilikom jedne brze kontre, Brozović je asistirao Candrevi za drugi gol na susretu. Na društvenim mrežama pojavile su se njegove brojke u utakmici. A one kažu da je Vatreni "čeličnih pluća" protiv Borussije Dortmund imao 89% točnih dodavanja, dva od tri izravna dvoboja je dobio, tri puta je presjekao loptu, 100% driblinga osvojio, najviše je kreirao šansi na utakmici, četiri.

Uz to, ostvario je i dodavanje za gol.

Bilo ga je posvuda na travnjaku - termometarski prikaz

Prema termometarskom prikazu, jasno se može vidjeti u kojim se sve smjerovima kretao naš "atomski" nogometaš, odnosno u kojoj je zoni djelovao.

Sudjelovao u svim fazama igre

Brozović je sudjelovao u svim fazama igre, vraćao se u obranu po loptu i slao je naprijed te se u brzim trkovima ubacivao u završnicu.

Da, to je taj "totalni" nogomet koji je Conte namijenio za njega.

Prema Sofa Scoreu, Brozović je dobio ocjenu 7,9. To je druga najveća ocjena u momčadi Intera i u cijeloj utakmici. Podatak je i koji dovoljno govori o predstavi koju je naš igrač pokazao protiv njemačkog velikana, uglednika europskog nogometa.

Inače, najbolje ocijenjeni igrač na susretu bio je Stefan de Vrij koji je dobio ocjenu 8,2.

Kako je jedan nogometni zaljubljenik na Twitteru napisao "Marcelo Brozović nikad se ne prestaje kretati. Iznimno je energičan".

Brozović je na utakmici najviše pretrčao od svih, čak 12,71 km.

U derbiju večeri nogometne Lige prvaka Inter je na stadionu San Siro pobijedio Borussiju Dortmund sa 2:0.

Martinez zabio na odličnu asistenciju De Vrija

Domaćin je poveo u 22. minuti golom Lautara Martineza nakon odlične asistencije Stefana De Vrija. U posljednjim trenucima prvog dijela gosti su imali lijepu priliku, no Samir Handanović je sjajno zaustavio udarac Jadona Sancha.

Martinez nije realizirao jedanaesterac

Inter je mogao zaključiti utakmicu u 82. minuti, no Martinez nije realizirao jedanaesterac, njegov udarac sjajno je zaustavio Roman Burki. Ipak, u 89. minuti Inter je priveo priču kraju golom Antonija Candreve na asistenciju Marcela Brozovića koji je odigrao cijeli susret.