TOTALNI KAOS U SVLAČIONICI CHELSEAJA: / Pogledajte kako slave šampioni, Higuain posebno 'briljirao'

Nakon travnjak slavlje se preselilo ispod tribina

30.5.2019.
8:30
Screenshot

Nogometaši Chelsea pobjednici su Europske lige nakon što su u finalnom susretu na Olimpijskom stadionu u Bakuu pobijedili Arsenal sa 4-1, a zanimljivo svi golovi su pali u drugom poluvremenu.

Golove za 'Bluese' zabili su Olivier Giroud (49), Pedro (60) i Eden Hazard (65-11m, 72), dok je pogodak za 'topnike' zabio Alex Iwobi (68).

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić pružio je sjajnu predstavu u dresu Chelsea. Igrao je do 76. minute i sudjelovao je u akcijama za prva tri gola Chelsea.

Šesti trofej

Pobjedom protiv Arsenala nogometaši Chelsea osvojili su šesti europski trofej u svojoj povijesti, pri čemu drugi naslov pobjednika Europske lige nakon što su u ovom natjecanju pobijedili i 2013. godine. 'Bluesi' imaju i Ligu prvaka osvojenu 2012. godine, te Kupa kupova (1971, 1998), te jedan europski Superkup (1998). Još tri puta su poraženi u finalima.

Nakon utakmice uslijedilo je veliko slavlje u svlačionici.