DETALJI IZ SVLAČIONICE / Dinamovac 'bocnuo' Drmića nakon veličanstvene pobjede: Ova fotografija postala je apsolutni hit!

Nakon veličanstvene pobjede uslijedila je i fešta u svlačionici, a fotografijom se oglasio i Marko Tolić

10.7.2022.
8:49
Screenshot / Instagram

Dinamo je sinoć protiv Hajduka na Maksimiru, nakon lutrije jedanaesteraca (0-0, 4-1), uzeo svoj prvi trofej sezone, Superkup. Bila je to utakmica s dva poluvremena, spektakl koji bi mogao odrediti u kojem će smjeru ići nova sezona, ali i ne mora. U prvom je Hajduk bolje reagirao, dok je u drugom Lovre Kalinić držao na životu Bijele protiv razigranog prvaka Hrvatske.

DINAMO OSVOJIO SUPERKUP /

'Zagrebački Plavi' nakon drame i lutrije jedanaesteraca srušili Hajduk i uzeli prvi trofej sezone u veličanstvenoj atmosferi

Dva najveća hrvatska kluba novu sezonu su otvorili velikim derbijem na Maksimiru, baš kako su i završili prošlu. Ovog puta su Splićani imali podršku s tribina jer su navijači Splićani došli u velikom broju na stadion, a prema navodima policije, njihov dolazak je protekao bez izgreda.

Tolić bocnuo novog kolegu

Hajduk je bio za nijansu bolji u prvom dijelu, a Dinamo puno bolji u drugom poluvremenu, kada su Splićani samo zahvaljujući sjajnom vrataru Lovri Kaliniću sačuvali mrežu. Ipak, ni Kalinić ih nije spasio poraza u raspucavanju penala, pa je prvi trofej sezone ostao u Zagrebu. Zagrebački trener Čačić je od prve minute stavio svoje najveće pojačanje Josipa Drmića.

Nakon veličanstvene pobjede uslijedila je i fešta u svlačionici, a fotografijom se oglasio i Marko Tolić koji je šaljivim komentarom "bocnuo" svog novog kolegu u napadu Drmića: "20 godina karijere, 0 trofeja, 90 minuta u Dinamu,1. trofej #pametnome dosta."