TEŽAK PORAZ ARSENALA NA EMIRATESU: / Aston Villa uvjerljivom pobjedom uzela 3 boda i približila se vrhu tablice

Topnici se nakon ovog poraza nalaze na 11. mjestu Premierlige, u donjoj polovici tablice

8.11.2020.
22:26

Nogometaši Aston Ville s velikih 3:0 pobijedili su Arsenal na njegovom Emiratesu u osmom kolu Premierlige.

VELIKI DERBI MANCHESTER CITYJA I LIVERPOOLA ZAVRŠEN BEZ POBJEDIKA: /

De Bruyne tragičar Građana

Nakon što su početkom listopada "demolirali" prvaka Liverpoola s 7-2, Aston Villa je stigla do još jednog velikog "skalpa" i to na Emiratesu.

Villa je povela u 25. minuti autogolom Arsenalovog Bukaya Sake, a s minimalnom prednosti gostujuće ekipe završeno je prvo poluvrijeme.

Pad Topnika

U nastavku je postigao još dva gola, u 72. i 75. minuti, za jako uvjeljivo pobjedu gostujuće ekipe.

Nakon ovog susreta Aston Villa je šesta momčad na ljestvici Premierlige, a Arsenal je 11.