TEORIJE ZAVJERE ZBOG NEPRIZNATOG BARCELONINOG GOLA: / 'Sudac je slijep ili navija za Real'

Prošlog vikenda Barcelona je napravila novi kiks, na gosotvanju kod Betisa odigrala je tek 1:1, spasivši se poraza u sudačkoj nadoknadi.

30.1.2017.
21:49
Screenshot/Twitter

Sudac Alejandro Hernandez nije priznao pogodak gostiju, iako je lopta bila barem pola metra iza gol-crte. Nesuđeni strijelac bio je Andre Gomes, a suparnički igrač Aissa Mandi ispucao je loptu nakon što je ona prošla gol-crtu.

U Primeri nema gol-tehnologije

U Primeri nema gol-tehnologije, ali u ovakvom slučaju, ona ne bi ni trebala postojati, stvari su bile jasne.

PRVACI NA MUKAMA: /

Barcelona u 90. minuti izvukla bod kod Betisa, no imat će razloga pričati o sucu

Zato je napravljena nova parodija u produkciji 442oons-a, istražuju je teorije zavjere zašto sudac nije priznao Kataloncima čisti gol. U šaljivom crtiću navedena su četiri moguća razloga.