SVIJET I REGIJA BRUJE O POBJEDI VATRENIH, ALI NAJVIŠE PAŽNJE PRIVUKAO JE - LOVREN: / 'Zgrozio je nogometni svijet'

Hrvatska nogometna reprezentacija ostala je u igri za plasman na završni turnir Lige nacija.

16.11.2018.
9:17
Screenshot

Velika pobjeda Vatrenih nad Španjolskom pred rasprodanim Maksimirom odjeknula je i u regiji. Iako je Bosna i Hercegovina predvođena Robertom Prosinečkim remijem bez golova u Beču osigurala plasman u Ligu A tamošnji su mediji ponešto prostora posvetili i Hrvatskoj.

LOVREN POKLOPIO RAMOSA TAKO DA ĆE GA OVAJ ZAPAMTITI: /

'Aaa-ha, 3-2, pa ti pričaj majstore. Pi*ke obične'

Dvevni avaz pod naslovom 'Ludnica na Maksimiru: Hrvatska u finišu do pobjede protiv Španjolske' navodi kako je Jedvaj donio trijumf svjetskim doprvacima i kako je Hrvatska svladala Španjolsku u sjajnoj utakmici i prave golijade u drugom poluvremenu.

Slatka osveta

Srpski Blic sličnim je naslovom popratio utakmicu: 'SPEKTAKL NA "MAKSIMIRU" Hrvatska u fotofinišu svladala Španjolsku'.

"Pravi nogometni spektakl odigran je u Zagrebu, pogotovo što je domaća momčad imala veliku želju da se revanšira protivniku za poraz u prethodnom susretu od 6:0. Tako su Vatreni i ušli u utakmicu. Ratoborno, agresivno, pa su tijekom cijelog prvog poluvremena napadali. Iako su Španjolci imali više lopti u posjedu, opasnija je bila Hrvatska. Na odmor se otišlo rezultatom 0:0. U nastavku je prštalo na obje strane, nizale su se šanse, pa je samo bilo pitanje čija će se mreža prva zatresti...", piše Blic.

O pobjedi se raspisao i Kurir. 'SPEKTAKL NA MAKSIMIRU PRIPAO KOCKASTIMA: Hrvati golom u nadoknadi se osvetili Špancima za debakl poslije Mundijala!' glasi njihov naslov. Međutim više pozornosti su posvetili izjavama Dejana Lovrena nakon utakmice.

"TO SU PI*KE OBIČNE! LAKTOM SAM GA UBIO! Reprezentativac Hrvatske zgrozio nogometni svijet! SKANDALOZNO ponašanje Lovrena poslije meča Hrvatska - Španjolska!", navode. Pišu kako je reprezentativac Hrvatske svojim ponašanjem nakon utakmice zgrozio nogometni svijet i da je na skandalozan način proslavio pobjedu. Uz to napominju kako je Lovren nakon susreta u svlačionici vrijeđao reprezentativce Španjolske i priznao da je namjerno laktom udario Sergija Ramosa.

Alo.rs i Telegraf su također prostor posvetili Vatrenima. Oba portala ističu slatku osvetu Hrvatske, a potonji je pozornost posvetio i Lovrenovom istupu.

Obračun s Ramosom

"Lovren isprozivao Ramosa i Španjolce: Vi ste p..ke obične, pričaj sad majstore na konferenciji!", stoji u naslovu Telegrafovog teksta u kojem naglašavaju kako je riječ o skandaloznom ponašanju reprezentativca Hrvatske.

Također, ne treba posebno ni naglašavati da su riječi zvijezde odjeknule i u svijetu.