Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
odigrao 200. utakmicu /

Suigrači u svlačionici razveselili Modrića nakon velikog jubileja za Real Madrid

Nakon završetka utakmice, Luka se zadnji vratio u svlačionicu, gdje ga je dočekalo iznenađenje od suigrača i predsjednika kluba

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Real Madrid u 26. je kolu Primere teškom mukom slavio protiv Betisa na svom Santiago Bernabeu, a domaćine je završnici utakmice po već ustaljenom običaju ponovno spasio kapetan Sergio Ramos. koji je u 82. minuti zabio pobjednosni pogodak za konačnih 2-1.

Osim po još jednoj pobjedi i povratku na vrh Primere, jučerašnju je utakmicu obilježio i 200. nastup hrvatskog reprezentativca Luke Modrića u bijelom dresu. 

A nakon završetka utakmice, Luka se zadnji vratio u svlačionicu, gdje ga je dočekalo iznenađenje od suigrača i predsjednika kluba. 

Modrića su suigrači dočekali s dresom sa brojem 200 na leđima te mu tako čestitali na velikom jubileju za Real Madrid.

Dres mu je predao kapetan i veliki prijatelj Sergio Ramos koji ga je zagrlio i čestitao mu, a zatim je uslijedila momčadska fotografija, kao i fotografija Modrića s predsjednikom kluba Florentinom Perezom. 

"Ovo je velika stvar za mene. Presretan sam što sam u ovom klubu i nadam se da ću odigrati još puno utakmica za Real", izjavio je Modrić nakon jubileja.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike