UF, GADNO / Stuttgart doživio težak poraz od Augsburga. Sosa odigrao cijelu utakmicu, a primili su čak četiri gola

31.10.2021.
18:37

Drugu pobjedu u sezoni ostvario je Augsburg koji je u 10. kolu Bundeslige na domaćem terenu bio uvjerljiv protiv Stuttgarta (4:1).

Utakmica nije počela na takav način jer je već u sedmoj minuti Stuttgart poveo golom Führicha. Do kraja poluvremena Augsburg je uspio izjednačiti pogotkom Oxforda, a u nastavku je potpuno dominirao te je zabio tri gola za uvjerljivo slavlje. Strijelci su bili Gouweleeuw u 52., Niederlechner u 72. i Finnbogason u 81. minuti.

Hrvatski reprezentativac Borna Sosa je odigrao cijelu utakmicu za gostujući sastav.

Premda je pobijedio Augsburg je ostao na 16. mjestu ljestvice, kao što je i Stuttgart i dalje trinaesti.