STRAHOTA SA SRETNIM ZAVRŠETKOM: / Na travnjak se srušio proslavljeni Francuz koji je Dinamu utrpao najbrži hat-trick ikad u LP-u

Gomisu je 2009. godine dijagnosticirana vazovagalna sinkopa

19.2.2018.
11:10
Screenshot

Stravičnim scenama prisustvovala je publika tijekom nedjeljnog ogleda 22. kola turskog nogometnog prvenstva u kojem je Kasımpaşa svladala momčad Galatasaraya rezultatom 2-1. U sedmoj minuti utakmice na travnjak se srušio Bafetimbi Gomis.

Bivši francuski nogometni reprezentativac, igrač kojeg hrvatska publika pamti po hat-tricku u mreži Dinama (pobjeda Lyona 7-1 2011. godine) u razmaku od samo sedam minuta, što je i dalje najbrži hat-trick u tom natjecanju ikad, pao je na koljena a potom i besvjesno legao na travu tijekom utakmice u nedjelju. Nevjerojatno, ali nakon što mu je ukazana pomoć nastavio je igrati utakmicu i odigrao je u punoj minutaži.

Gomisu je 2009. godine dijagnosticirana vazovagalna sinkopa uslijed koje mu se ovo viđeno u nedjelju već i događalo na travnjacima. Vodeći je strijelac turskog prvenstva sa 17 pogodaka iz 21 odigrane utakmice.