STOKE NAKON 10 SEZONA U DRUGOJ LIGI: / Prekrasan gol Shaqirija nije pomogao, u 86. minuti im je zapečaćena sudbina

Nakon ovog poraza Stoke će se nakon 10 uzastopnih sezona provedenih u Preimer ligi vratiti među drugoligaše.

5.5.2018.
15:57

Nogometaši Stoke Cityja 1-2 (1-0) domaćim porazom od Crystal Palacea u prvom dvoboju subotnjeg programa 37. kola engleskog prvenstva izgubili su i teoretske izglede za ostanak u Premier ligi.

Domaći su poveli preko Shaqirija (42), no gosti su u nastavku preokrenuli golovima McArthura (68) i Van Aanholta (86).

Nakon ovog poraza Stoke će se nakon 10 uzastopnih sezona provedenih u Preimer ligi vratiti među drugoligaše. Trenutačno ima 30 bodova, tri manje od 17. Swansea Cityja, a dva manje od 18. Southamptona, no kako će Swansea i Southampton igrati međusobno u utorak jedan od ta dva sastava postat će nedostižan za Stoke.

Crystal palace se, pak, ovom pobjedom i definitivno spasio ispadanja, sada je 11. sa 41 bodom.