Modriću pola sata / Što bi Real da nema Ramosa: Madriđani na kapetanov pogon do lijepe prednosti za uzvrat s Gironom

Real Madrid slavio je s 4:2 protiv Girone u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa kralja

24.1.2019.
23:23
AP Images

Real Madrid lakše nego što je većim dijelom izgledalo putovat će na uzvrat kod Girone u četvrtfinalu Kupa kralja.

Madriđani su slavili s 4:2 na svom Bernabeuu, ali gosti su dugo prijetili i morali su, takva je sigurno njihova perspektiva, otići s boljim rezultatom od dva gola zaostatka.

Već u sedmoj minuti šokirali su domaćine, čija je obrana opet spavala, preko Lozana, ali Real nije dugo čekao Lucasa i njegov odgovor u 18. minuti.

U završnici prvog dijela Sergio Ramos prodao je "panenku" za Realovo vodstvo, ali i gosti su dobili i realizirali kazneni udarac u 66. (Granell).

Tri minute ranije igru je napustio Luka Modrić, a u 77. opet se ukazao Ramos i glavom vratio Madriđanima vodstvo koje je Benzema povećao tri minute kasnije.

U drugoj utakmici dana Espanyol i Betis odigrali su 1:1.