KVALIFIKACIJE ZA SP / Štimac uvjerljivo izgubio, Jurčević remizirao i u drugoj utakmici

21.11.2023.
16:45

Indija koju s klupe vodi Igor Štimac je u drugom kolu azijskih kvalifikacija uvjerljivo izgubila 0-3 na domaćem terenu od Katara.

WUNDERKIND /

Francuski veznjak zbog ozljede gležnja propušta ostatak sezone do zimske stanke

Gosti su poveli već u 4. minuti preko Meshaala, da bi pobjedu u nastavku potvrdili golovima Almoeza u 47. i Abdurisaga u 86. minuti.

Katar je vodeći u skupini sa šest bodova, Indija ima tri, a Kuvajt i Afganistan su bez bodova, ali uz utakmicu manje.

Libanon Nikole Jurčevića je i drugu utakmicu u nizu remizirao, ovog puta kod Bangladeša 1-1.

Poveli su golom Osmana u 67. minuti, da bi domaćin izjednačio u 72. preko Morsalina.

U toj skupini vodi Australija sa tri bodova, Libanon ima dva, Palestina i Bangladeš po jedan.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO.