STARTALA PREMIER LIGA: / Poraz prvaka, Guardiola se namučio u debiju na klupi Manchester Cityja

Leicester City je obranu naslova prvaka započeo porazom nakon što je u subotu novopečeni prvoligaš Hull City bio bolji sa 2-1 (1-0) u utakmici prvog kola engleskog prvenstva.

13.8.2016.
20:44
AFP, PAUL ELLIS

Poveo je Hull u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena pogotkom Adame Diomandea. Na početku drugog poluvremena suđen je penal za Leicester City nakon što je Tom Huddlestone srušio u kazneom prostoru Demaraija Graya i precizan s bijele točke bio je Riyad Mahrez. Pobjednički pogodak za Hull postiže Robert Snodgrass u 57. minuti.

DVOSTRUKE ŠKARICE: /

Prvi pogodak u ovosezonskoj Premier ligi vrijedi pogledati nekoliko puta

Ponovili Arsenal

Leicester je tako postao prvi engleski prvak koji je obranu naslova započeo porazom nakon 1989. kada se to dogodilo Arsenalu.

Glavni favorit za naslov prvaka Manchester City u prvenstvo je krenuo teško izborenom 2-1 (1-0) pobjedom na svom terenu protiv Sunderlanda. City je poveo već u 4. minuti golom Agüera iz 11-erca, ali Defoe je u 71. poravnao na 1-1 da bi pobjedu domaćima autogolom u 87. minuti darovao McNair.

Bilić u ponedjeljak

U najzanimljivoj utakmici 1. kola igranoj u subotu Everton i Tottenham su odigrali 1-1. Domaći su poveli preko Barkleya (5), a poravnao je Lamela (59).

U nedjelju će igrati Arsenal - Liverpool i Bournemouth - Manchester United, dok će kolo u ponedjeljak zaključiti Chelsea i West Ham United Slavena Bilića.