START ZA ZATVOR: / Vratar Amiensa isključen nakon što je brutalno pokosio Mbappea

Gutner je ušao nogom u Mbappea izvan kaznenog prostora i pokosio mladu zvijezdu.

11.1.2018.
8:35
Screenshot

Bogati francuski PSG je u srijedu navečer u gostima slavio protiv Amiensa 2-0 u četvrtfinalu Liga kupa. Očekivanu pobjedu PSG-a obilježila je Neymarova proslava gola i crveni karton vratara domaćih Regisa Gurtnera.

REAL REMIZIRAO S DRUGOLIGAŠEM:

Najskuplji nogometaš današnjice jedva da je bio u kontaktu sa suparničkim igračem Thomasom Monconduitom, ali se tako glumački, teatralno bacio, da je uvjerio suca da pokaže na bijelu točku. Bila je to Neymarova reakcija za Oscara.

Neymar je u 37. minuti iskoristio penal zabivši ga Jean-Chrisu Bouetu i proslavio ga stavljajući kopačku na glavu...

Tri minute prije, pak, Mbappe je bio grubo pokošen. Točnije, Gutner je ušao nogom u Mbappea izvan kaznenog prostora i pokosio mladu zvijezdu. Sudac je odmah pokazao crveni karton golmanu koji se, naravno, nije bunio. Samo je mirno odšetao s travnjaka.