ČUDESAN NIZ IDE DALJE / Stanišić u zadnjim sekundama kod Borussije spasio Bayer prvog poraza sezone

Borussia je u 81. povela preko Fullkruga i taj rezultat je bio sve do sedme minute nadoknade kada je ubačaj Wirtza Stanišić pretvorio u pogodak

21.4.2024.
19:48

Nogometaši Borussije i Bayera odigrali su u Dortmundu 1-1 u utakmici 30. kola Bundeslige, a novoga njemačkog prvaka prvoga je poraza u posljednjim sekundama dvoboja spasio hrvatski reprezentativac Josip Stanišić.

UMALO ČUDO NA WEMBLEYJU /

Man United u FA Kupu imao 3-0 protiv drugoligaša pa tek nakon drame raspucavanja prošao u finale

Borussia je u 81. minuti povela preko Niclasa Fullkruga i taj rezultat je bio sve do sedme minute sudačke nadoknade kada je ubačaj Wirtza Stanišić pretvorio u pogodak.

Bayer u prošlog tjedna odigurao povijesni, prvi naslov prvaka, a u 30 kola su i dalje neporaženi. Borussija Dortmund je peta s dva boda manje od Leipziga, koji drži mjesto koje vodi u Ligu prvaka.