OČARAO IH JE / Srpski mediji oduševljeni nakon poraza Modrih: 'Nepogrešivi srpski stoper hapsio Dinamovce'

Nakon tri kola ljestvicu predvodi Salzburg s pet bodova, slijede ga Milan i Chelsea s četiri boda, a Dinamo je pao na začelje s tri boda

6.10.2022.
9:10
profimedia.hr

Zagrebački Dinamo je u srijedu poražen na gostovanju u Austriji protiv Salzburga rezultatom 1-0 u trećem kolu UEFA-ine Lige prvaka. Jedini pogodak na dvoboju je postigao Okafor iz kaznenog udarca u 73. minuti susreta i donio Salzburgu prvo mjesto skupine. U nešto kasnijem terminu istu večer na Stamford Bridgeu igrali su Chelsea i Milan, a engleski gigant je deklasirao Talijane s 3-0 i tako gurnuo Modre na dno skupine.

NEDOSTAJALO JE SREĆE /

Salzburg slavio protiv Dinama pogotkom iz dvojbenog penala: Sudac poništio gol Drmića za bod u zadnjim minutama

Zadivljeni jednim pojedincem

Srpski mediji nakon utakmice nisu skrivali zadovoljstvo nastupom njihovog reprezentativca 21-godišnjeg Strahinje Pavlovića koji je odigrao vrlo dobar susret iako mu je Josip Drmić uspio pobjeći u 82. minuti i izaći oči u oči s domaćim vratarom, no Kohn mu je sjajno obanio i 30-godišnji Švicarac nije uspio zabiti. B92 donosi naslov: "VAR poništio gol Dinamu u finišu – Salzburg došao do pobjede!".

'Gospodar Mozartovog grada'

Telegraf naglašava kako je austrijski prvak moćan: "Pavlović i Bikovi su nepobjedivi: Poslije Chelseaja i Milana, Austrijanci upisali i prvu pobjedu u eliti eliti". Kurir kratko i jasno piše: "Srpski reprezentativac zaustavio Dinamo!". Sportal se malo zaigrao s naslovom i ne skriva zadovoljstvo nastupom reprezentativca Srbije: "Pavlović je gospodar Mozartovog grada! Nepogrešivi srpski stoper hapsio dužne i nedužne Dinamovce".

Nakon tri kola ljestvicu predvodi Salzburg s pet bodova, slijede ga Milan i Chelsea s četiri boda, a Dinamo je pao na začelje s tri boda. Za sedam dana hrvatski i austrijski prvak će igrati uzvratni okršaj na stadionu u Maksimiru.