NITKO IH NE VOLI / Najpoznatija navijačka stranica objavila sliku s Dinamove utakmice: 'Sramota Salzburga, Austrije i Europe'

Tekstualni prijenos utakmice 3. kola Lige prvaka između RB Salzburga i Dinama pratite na RTL.hr

5.10.2022.
19:37

Zagrebački Dinamo trenutno gostuje u Salzburgu u sklopu trećeg kola Lige prvaka. U tijeku prvo poluvrijeme i rezultat je 0:0.

Iako je Red Bull Salzburg nominalno najslabiji protivnik Dinama u grupi, Austrijanci su vrlo dobro ušli u Ligu prvaka te su ostali neporaženi u ogledima protiv Chelsea i Milana. Slično je napravio i Dinamo koji je šokirao Engleze u Zagrebu, a potom pružio dobar otpor u Italiji.

NEDOSTAJALO JE SREĆE /

Salzburg slavio protiv Dinama pogotkom iz dvojbenog penala: Sudac poništio gol Drmića za bod u zadnjim minutama

U Salzburg je stiglo oko 1500 navijača Dinama i napravili su sjajnu atmosferu. Domaći navijači se ne čuju, a Bad Blue Boysi su preuzeli inicijativu na stadionu. Red Bull Salzburg ima jako malo navijačku bazu i ultrase koji nisu omiljeni u navijačkom svijetu. To je potvrdila i stranica Ultras Tifo koja je poznata kao najpoznatija stranica koja prati vijesti i događanja iz navijačkog svijeta. Oni su objavili sliku malene skupine navijača Red Bull Salzburga i napisali sljedeće:

"Sramota Salzburga, Austrije i Europe - "ultrasi" Red Bull Salzburga".