SREDIO IH SUNARODNJAK: / Pogledajte kako su Messi i društvo ispustili nemoguće

Aktualni svjetski doprvaci Argentinci na nevjerojatan su način ispustili pobjedu na startu Južnoameričkog prvenstva (Copa America) koje se održava u Čileu. U 1.

14.6.2015.
12:06

Argentina je na stadionu La Portada u La Sereni zaključila prvo poluvrijeme vodstvom 2:0, a pogotke su postigli Sergio Agüero i Lionel Messi koji je bio precizan s bijele točke nakon što je srušen Angel di Maria. Činilo se da će momčad Gerarda Martina rutinski privesti utakmicu kraju i pobjedom otvoriti natjecanje na kojem je možda i glavni favorit, no u nastavku se dogodio preokret.

Najprije je u 60. minuti briljantnim pogotkom smanjio Nelson Valdez, da bi u posljednjoj minutui dvoboja konačnih 2:2 postavio Lucas Barrios, inače rođeni Argentinac koji od 2010. igra za Paragvaj.

U drugoj utakmici skupine B branitelj naslova Urugvaj je na jedvite jade slomio otpor Jamajke i slavio s 1:0 pogotkom Cristiana Rodrigueza.