OD EKSTAZE DO OČAJA / Srbi su pobjesnili: Sudac Zvezdi dosudio penal u Ligi prvaka pa ga ekspresno poništio, pogledajte što se dogodilo

26.10.2023.
8:55

RB Leipzig je u 3. kolu skupine G Lige prvaka na svom terenu s 3:1 pobijedio Crvenu zvezdu.

NOVI ISPIT U KONFERENCIJSKOJ LIGI /

Voda došla do grla, Dinamo danas igra utakmicu u kojoj ne smije kiksati: Evo kada počinje i gdje gledati okršaj s Viktorijom

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

David Raum je u 12. minuti doveo njemački sastav u vodstvo. Za 2-0 je u 59. minuti fantastično sa 20-tak metara pogodio Xavi Simons. Beogradski sastav je smanjio u 70. minuti preko Marka Stamenića, no sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Dani Olmo u 84. minuti.

No, utakmica je mogla drugačije završiti da je sudac Jose Sanchez u 28. minuti, pri rezultatu 1:0 za Leipzig ostao pri odluci koju je donio.

Tada je Sanchez dosudio penal za Zvezdu nakon duela napadača srpske ekipe Petera Olayinka i Leipzigovog Castella Lukebe. Odmah se uključio VAR i išao je pogledati snimku, nakon čega je poništio svoju odluku jer je vidio da je Lukeba prvo zahvatio loptu, a tek onda srušio Olanyka.

Tu situaciju možete pogledati OVDJE.

Nakon poraza u Leipzigu Zvezda je treća momčad u skupini sa samo jednim bodom, koliko ima i zadnji Young Boys.