SPEKTAKULARNA GOLČINA: / Mandžukića se više nitko i ne sjeća

Atletico je na gostovanju u San Sebastianu nadigrao Real Sociedad sa 2:0, a priča utakmice jest maestralan gol Antoinea Griezmanna.

18.10.2015.
18:39

Francuz je u 9. minuti uzeo loptu na centru i sjurio se okomito na gol Baska u stilu Usaina Bolta. Suparnici su ga mogli samo pogledom ispratiti, bio je jednostavno prebrz. Kad je stigao u 16-erac, lagano je usporio i prebacio istrčalog vratara. Bio je to njegov četvrti gol sezone, a nakon ovakvih poteza, više gotovo nitko se i ne sjeća da je Mandžukić prije godinu dana bio apsolutna zvijezda kluba iz Madrida.

Pobjedu je u 90. minuti potvrdio Yannick Ferreira-Carrasco, a vrijedi zabilježiti da su Baski uspjeli u sudačkoj nadoknaditi zaraditi četiri žuta i dva crvena

S tri nova boda, Atletico se vratio na četvrto mjesto, odmah iza vodeće trojca - Real, Celta, Barcelona.