BRAVO, LUKA / Španjolci se nakolnili Modriću: 'Zvuči čudno reći da je pred novom prilikom'

Modrić je prema statističkim podacima najbolji pojedinac na terenu u utakmici između Reala i Celte

10.3.2024.
21:38

Luka Modrić odigrao je odličnu utakmicu u pobjedi Real Madrida protiv Celte 4:0 u 28. kolu La Lige. Počeo je susret i na terenu bio do 83. minute, kada je umjesto njega ušao Toni Kroos, i bio je prema statističkim podacima najbolji pojedinac na terenu.

HRVATSKI MAESTRO /

Modrić sjajan u pobjedi Reala, ali nije dočekao kraj utakmice na terenu

Modrić je sudjelovao u akcijama za dva gola 'Kraljeva' , a nakon susreta njegov nastup je pohvalila Marca.

"Zvuči čudno reći da je pred novom prilikom, ali to je nogomet. Bio je protagonist napada Reala od prve minute i klasa koja jedavala poticaj na terenu i pod pritiskom", napisali su Španjolci.

Pobjeda nad Celtom bila je 21. pobjeda Reala u sezoni, čime je prednost na prvom mjestu ponovno povećao na sedam bodova.