SLOVENCI SE IZBLAMIRALI U 1. PRETKOLU EUROPSKE LIGE: / Jakirović ispao od momčadi iz Sjeverne Irske

27.8.2020.
23:59
Luka Stanzl/PIXSELL

Slovenski Maribor kojeg vodi bivši trener Gorice Sergej Jakirović ispao je već u prvom pretkolu Europske lige.

Bolji od njih je nakon izvođenja udaraca s bijele točke bio sjevernoirski klub Coleraine. Utakmica je završila rezultatom 1:1, dok je raspucavanje penala završilo 5:4 za Sjeverne Irce.

Viceprvaci Slovenije doživjeli su šok u 62. minuti kad je Coleraine poveo 1:0. Brzo su se Slovenci vratili u igru kad je u 66. izjednačio Vancaš.

NITKO NIJE PRIMIJETIO ŠTO JE OLMO SINOĆ PORUČIO DINAMU NA HRVATSKOM UOČI UTAKMICE: /

Kao da je znao što će se dogoditi

Pad na penale

U neželjene produžetke Maribor je ušao dobro, izborili su penal u 105. minuti, no Dervišević je tukao u gredu. U raspucavanju penala strijelac prvog gola Vancaš pogodio je stativu, što je omogućilo Coleraineu da se plasira u 2. pretkolo Europske lige.

Podsjetimo, Jakirović je preuzeo Maribor u travnju ove godine kad je dobio otkaz u Gorici.