BRAVO, SLAVENE: / Srbin mu zapaprio, ali Bilić slavi vrhunski preokret!

West Ham našeg Slavena Bilića konačno je upisao pobjedu u Premiershipu, s 2:1 su slavili protiv Southamptona.

28.12.2015.
19:25

Prvi gol na utakmici zabio je srpski reprezentativac Dušan Tadić u 13. minuti i tako produbio muke bivšeg izbornika naše reprezentacije. Kako se rezultat nije mijenjao do sredine nastavka, činilo se kako će Bilićeva momčad nanizati i devetu utakmicu bez pobjede.

Srećom po Bilića i društvo, posljednje klupsko pojačanje Michael Antonio iz Notthingam Foresta se odlično snašao u kaznenom prostoru i u 69. minuti izjednačio rezultat.

Skupocjeni napadač Hammersa Andy Carroll je pokazao svijetu novu frizuru, a novi modni izričaj je proslavio iznimno bitnim golom u 79. minuti glavom.

Posljednja Bilićeva pobjeda prije ove bila je protiv Chelseaja, još krajem listopada.

I dok on slavi, grogirani divovi Manchester United i Chelsea odigrali su bez golova na Old Traffordu, a u isto vrijeme Arsenal je riješio Bournemouth sa (2:0). Topnici su tako preskočili Leicester City i preuzeli vodstvo u Premiershipu. Klub Andreja Kramarića u utorak igra derbi protiv Manchester Cityja.