Slaven Belupo razbio Rudeš i prikovao ga za dno tablice HNL-a

3.2.2024.
16:45
Damir Spehar/PIXSELL

Nogometaši Slaven Belupa na svojem su terenu s 4:0 deklasirali Rudeš u 21. kolu Supersport HNL-a.

BEZ GOLOVA U ZAGREBU /

Počelo je novo kolo: Lokomotiva i Varaždin podijelili bodove u Kranjčevićevoj, Čavlina briljirao

Slaven je poveo pogotkom Ivana Lepinjice u 39. minuti, na 2:0 je povisio Tomislav Štrkalj u 49., a isti igrač zabio je i treći pogodak za domaćine u 63. Konačnih 4:0 postavio je Benedikt Mioč u 72. minuti.

Rudeš je bio ravnopravan protivnik u samo prvih pola sata utakmice, nakon čega su 'Farmaceuti' zagospodarili terenom i sigurno počeli puniti mrežu gostiju.

Nakon ove pobjede Slaven sada na šestom mjestu ima 26 bodova, a Rudeš je uvjerljivo posljednji sa samo četiri osvojena boda.