SKUPA KAZNA ZA GLUPOST NA EL CLASICU: / Barcelona najavila žalbu zbog prisilne pauze Sergija Roberta

Oštra kazna za nogometaša Barcelone nakon udaraca Realovca Marcela

9.5.2018.
14:03

Nogometaš Barcelone Sergi Roberto kažnjen je sa četiri utakmice neigranja zbog isključenja na El Clasicu protiv Barcelone. To znači da desni branič više neće igrati ove sezone, a do svega je došlo nakon što je udario Marcela u 47. minuti.

MARCELO ISPROVOCIRAO ISKLJUČENJE: Sergi Roberto nije mogao kontrolirati emocije i nasrnuo je na Brazilca

Sudac Hernandez je bez previše razmišljanja izvadio crveni karton i udaljio 26-godišnjeg braniča u svlačionicu.

Roberto propušta prvenstvene utakmice protiv Vilarreala, Levantea, Real Sociedada, ali i prvi dvoboj španjolskog Superkupa protiv Seville.

Sudac je svoju odluku objasnio ovako: "Snažno je udario je suparnika rukom, a lopta nije bila ni blizu." Barcelona je najavila žalbu na odluku.

Podsjetimo, iako El Clasico nije imao nikakvu natjecateljsku težinu, jer je Barcelona već osigurala naslov prvaka, dvoboj na Camp Nou bio je dovoljno zanimljiv, a na kraju je završilo neodlučeno 2-2, premda je Real cijelo drugo poluvrijeme imao igrača više.