ŠKOTSKA SLAVILA NA ZADNJEM ISPITU UOČI EURA / Sjajni Adams izvukao pobjedu, Luksemburg ostao bez igrača

Dominacija u posjedu Škota najviše se vidjela u drugome poluvremenu

6.6.2021.
20:50

Škotska nogometna reprezentacija u prijateljskoj utakmici prije Europskog nogometnog prvenstva slavila je u gostima kod Luksemburga rezultatom 1:0. Jedini strijelac na utakmici bio je Che Adams u 27. minuti, a Luksemburg je potkraj prvog poluvremena ostao bez isključenog Selimovića.

ENGLEZI S REZERVNIM SASTAVOM SLAVILI U 'GENERALKI' ZA EURO /

Rashford golom iz penala spasio Gordi Albion

Škoti su bili bolja momčad, a dominacija u posjedu najviše se vidjela u drugome poluvremenu jer je Luksemburg u prvome poluvremenu u 35. minuti ostao bez igrača zbog crvenog kartona.