KRENULO JE / Sjajni Slaven Bilić s Watfordom pobijedio i treću utakmicu zaredom

Watford je skočio na 6. mjesto, ono koje vodi u play-off za ulazak u Premier ligu

3.11.2022.
10:25

Londonski drugoligaš Watford jučer je slavio u 19. kolu engleskog Championshipa s 2:1 na gostovanju kod Cardiff Cityja. Momčad koju s klupe vodi Slaven Bilić tako je došla do treće uzastopne pobjede, prvi put od travnja 2021. godine kada je također nastupala u Championshipu. Ovo je najduži pobjednički niz za bivšeg hrvatskog izbornika od kad je preuzeo momčad Watforda.

NAJTEŽA LIGA NA SVIJETU /

Druga pobjeda zaredom za Slavena Bilića: 'Bili smo čvrsti, ovo su sjajna tri boda'

Cedric Kipre doveo je Cardiff u vodstvo u 9. minuti nakon asistencije Joea Rallsa. Francesco Sierralta je u 38. minuti zabio na asistenciju Kena Seme te se tako pobrinuo za to da Watford na odmor ne ode sa zaostatkom. Pogodak vrijedan pobjede pao je već u 59. minuti, a postigao ga je Ismaila Sarr.

Ovom pobjedom Watford je skočio na 6. mjesto, ono koje vodi u play-off za ulazak u Premier ligu. Bilićeva momčad sada ima relativno komotnu situaciju s 29 osvojenih bodova jer je od 2. mjesta, onog koje vodi direktno u razred više, dijeli samo četiri boda, a ima i utakmicu manje.