DRAMA DO KRAJA / Sinjski dijamant u prijateljskoj utakmici golom u 89. minuti srušio momčad Stevena Gerrada

Svi su pogoci u Varaždinu postignuti u drugom poluvremenu

15.7.2023.
22:30
Vjeran Zganec Rogulja/Pixsell

Nogometaši Varaždina pobijedili su s 2-1 Al Ettifaq, sastav iz Saudijske Arabije kojeg trenerski vodi legendarni Steven Gerrard, u prijateljskom ogledu.

MREŽE GORE /

Navijači Hajduka nakon poraza protiv Dinama udarili po jednom igraču: 'Ako je on to, u velikim smo problemima'

Svi su pogoci u Varaždinu postignuti u drugom poluvremenu, a hrvatski prvoligaš je poveo u 54. minuti kada je strijelac bio Michele Šego.

U 86. je izjednačio Vitinho, a pobjedu je Varaždinu osigurao Ante Vukušić u 89. minuti. Nekadašnji igrač Hajduka je ovog ljeta pojačao redove varaždinskog kluba.

Posljednju pripremnu utakmicu pred start nove sezone odigrala je i Rijeka koja je s 4-0 pobijedila novog slovenskog prvoligaša Rogašku. U prvom poluvremenu je strijelac bio Lindon Selahi, a potom je Rijeka od 62. do 75. minute postigla tri pogotka. Strijelci su bili Franjo Ivanović, Marco Pašalić i Toni Fruk.

Novi MMA spektakl, FNC Armagedon, očekuje nas u subotu, 22. srpnja, a prijenos uživo moći ćete pratiti putem PLAY Premium platforme.