VELIKI PREOKRET / Šok u Beogradu, Srbija ostala bez predstavnika u Europi: Partizan ispao nakon što je dobio prvu utakmicu

Partizan se oprostio od europskih natjecanja za ovu sezonu nakon što ih je u Beogradu šokirao moldavski Šerif

23.2.2023.
20:41

Partizan je u prvoj utakmici šesnaestine finala slavio u Moldaviji 1-0, no večeras su igrači Šerifa uzvratili u Beogradu i pobjedom 3-1 izborili osminu finala Konferencijske lige.

NE ZABORAVLJA TO /

Legenda otkrila kako mu je Boban pomagao kao prevoditelj: 'Bila je tu i bujica psovki koje Zvone nije smio prevesti'

Dobro je počelo za Partizan jer su poveli preko Meniga u 13. minuti, no Badolo pa Diop s dva gola odvode goste do pobjede.

Dalje je prošao i Lazio, koji je nakon 1-0 pobjede u Rimu, večeras odigrao 0-0 kod Cluja u Rumunjskoj.

Kod domaćina od prve minuta zaigrala su tri Hrvata - Cvek, Kolinger i Muhar, a posljednji je jedini ranije morao u svlačionicu jer je u 77. minuti dobio drugi žuti karton. Toma Bašić kod gostiju je odigrao 90 minuta.

Remi bez golova bio je dovoljan i AEK iz Larnace na gostovanju kod Dnjipra-1, također nakon 1-0 pobjede u prvoj utakmici. Marin Jakoliš igrao je za goste do 74. minute.

Anderlecht je nakon lutrije jedanaesteraca izbacio Ludogorec. Bugari su slavili u prvoj utakmici 1-0, da bi večeras belgijska momčad dobila 2-1. Odluka je pala na jedanaestercima gdje su gosti promašili sva tri svoja pokušaja, dok su domaćini sva tri realizirali.