SENZACIJA U ENGLESKOJ, SOUTHAMPTON SRUŠIO LIVERPOOL: / Redsi upali u krizu, 'Crvenim vragovima' se sada otvorila ogromna prilika

Jedini pogodak na utakmici pao je već u drugoj minuti, a strijelac je bio Danny Ings

4.1.2021.
23:13

Nogometaši Southamptona šokirali su na svom St. Mary's stadionu vodeći Liverpool svladavši aktualne prvake Engleske sa 1-0 (1-0).

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Danny Ings odlično izvedenim lobom već u 2. minuti utakmice.

Dvije uzastopne utakmice bez gola

Koliko god se trudili, izabranici Juergena Kloppa nisu uspjeli doći do izjednačujućeg pogotka te su drugu utakmicu zaredom ostali bez postignutog gola, a u posljednje tri utakmice osvojili su svega dva boda.

Southampton - Liverpool

Unatoč tome ostali su na vrhu ljestvice sa 33 boda, koliko ima i drugoplasirani Manchester United, ali 'građani' imaju i utakmicu manje. Treći je Leicester sa 32 boda. Southampton je na šestom mjestu, u skupini momčadi od četvrte do sedme pozicije koje imaju po 29 bodova.